Škola Ájurvédy

Škola praktickej ajurvédy

 

Jogabalans LM

Milí priatelia,

odporúčame Jogabalans štúdio v Liptovskom Mikuláši.

 

Indická obchodná a kultúrna komora

Indická obchodná a kultúrna komora

Stať sa členom komory má svoje výhody.


Komora je otvorená rovnako pre indické a slovenské či iné národnosti, ktorí sledujú záujem o podnikanie na Slovensku a v Indii, bez ohľadu na ich miesto, pohlavie, sexuálnu orientáciu, politické názory či náboženstvo. Pokiaľ máte záujem o členstvo v komore kontaktujte nás na email: clenstvo@indickakomora.sk

DARSANA

DARSANA

Darsana je prvé ájurvédske indické masážne centrum v Bratislave a na Slovensku vôbec. Darsana bola otvorená vo februári 2008. Druhé centrum Darsana otvorilo svoje brány v júli 2012 v kúpeľnom meste Piešťany.  Podľa sanskritu, staroindického jazyka, znamená “darsana” zjavenie, predstavu či víziu boha.

 

Punjabi dhaba

Indická reštaurácia

Prievozska 18

Bratislava, Slovakia

 

India v Nitre

Milí priatelia, milovníci indickej kuchyne.

Vrele odporúčame navštíviť v Nitre indickú reštauráciu Swagatam (vpreklade: Vitajte!)

Výborná Indická reštaurácia, priateľský kuchári.

Štefánikova ulica 53/16, Nitra

0949 841 566

Lacné ubytovanie

Indické potraviny

NAMASTE INDIA

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom exotických potravín, výživových doplnkov, darčekových predmetov od roku 2000.

Duchovná potrava od astronauta kpt. Edgara D. Mitchella

Veda a psychické objavy: preklenutie medzery Capt. Edgar D. Mitchell, astronaut Apollo 14

Hoci som bol vychovaný vo vedeckých kruhoch, tradícii, cítim, že akékoľvek poznanie, ktoré nie je využité pre naše duchovné pozdvihnutie a na osoh ľudstva, je premrhaným poznaním. Niečo objaviť a zasunúť do regála, bez toho, aby sme to zmysluplne využili, nemá cenu. Bol som viac ako 35 rokov vyškolený vo vedeckých disciplínach rovnako ako v kresťanskej tradícii. Na Západe, na rozdiel od Východu, je dvojitosť vedy a náboženstva. Mnohí z nás, ktorí sme si vedomí tejto dichotómie, cítime umelé napätie medzi tým, čo vieme dokázať v materiálnom svete a tým, čo vyciťujeme intuitívne vo vnútornom svete. Ako výsledok toho som strávil väčšinu z mojich 35 rokov profesionálne snahou zrúcať bariéry medzi týmito dvomi súbormi ideí. Ako vyštudovaný vedec a inžinier, vyškolený pilot, námornícky dôstojník a skúšobný pilot, vždy som mal na mysli múdrosť, súbor myšlienok, ktoré by najviac pomohli ľudstvu. 

Turíce

V nedeľu 15. mája 2016 o 15h sa uskutočnil v jezuitskej kaplnke v Piešťanoch mimoriadny program. Išlo o Turíce - zostúpenie sv. Ducha.